В понеділок, 27 серпня відбулася чергова апаратна нарада із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, яку провела голова райдержадміністрації Еріка Кинєв.

Насамперед, було підбито підсумки роботи за минулий тиждень. Старший інспектор відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства РДА Вячеслав Крупнік проінформував про стан справ з ремонту місцевих автомобільних доріг загального користування районного значення. На даний час виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу на проведення капітального ремонту 7 із 9 автодоріг, замовником робіт на яких яких є райдержадміністрація. Розпочато проведення тендерної процедури по визначенню виконавця ремонтних робіт на 5 автодорогах. Селищною та сільськими радами району сплановано та проводяться ремонти 47 доріг (вулиць) комунальної власності у населених пунктах.

Начальник відділу агропромислового розвитку Володимир Савко інформував про співфінансування проекту реконструкції відкритої мережі Берегівської осушувальної системи на території району.

Далі учасники наради розглянули питання, що стосуються роботи найближчим часом. Зокрема, йшлося про підготовку матеріалів до засідання колегії райдержадміністрації, яка відбудеться 30 серпня, та засідання сесії районної ради.

Також, під час наради начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Руслана Поляк провела навчання з питання впровадження в практичній діяльності вимог Інструкції з діловодства в райдержадміністрації, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 серпня 2018 року № 372. До відома присутніх на навчанні керівників та відповідальних за ведення діловодства та контролю структурних підрозділів райдержадміністрації доведено основні вимоги до оформлення розпорядчих документів, листів тощо у відповідності до Інструкції з діловодства та правильності оформлення інформацій на виконання контрольних документів. Акцентовано увагу на оформленні листів, нагадала присутнім вимоги до фірмових бланків, складання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, наказів керівника апарату, тощо.

За результатами наради головою райдержадміністрації прийняті відповідні рішення та скоординовано роботу структурних підрозділів на поточний тиждень