СКИНУТИ

16 серпня 2018 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Раті Є.Ш. відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, на якому заслухано керівників, які мають порушення у дотриманні норм законодавства про працю.

Розглядалися шляхи вирішення проблемних питань щодо легалізації трудових відносин, оскільки гарантування оплати праці застрахованим особам у розмірах, передбачених урядом, її легалізація та недопущення заборгованості залишається надзвичайно важливою темою.

Робочою групою прийнято рішення проводити роз`яснювальну роботу серед населення району, спрямовану на упередження виплати заробітної плати «у конвертах» та негативних наслідків «тіньової зайнятості», легалізацію трудових відносин роботодавців з найманими працівниками.

В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації функціонує телефон «гарячої лінії» з питань дотримання законодавства про працю: 2-69-42.