14.08.2018 відбулося чергове засідання містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Кинєв Е.П. та заступника голови Раті Є.Ш.

Розглядатися наступні проекти містобудівної документації:

1. Детальний план території для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, за межами населеного пункту, на територіїТисаашванської сільської ради.

Розробник проекту архітектор Антонишин К.І.

2. Детальний план території для реконструкції будівель з вирощування грибів, що розташовані за адресою:вулиця Миру, 166 „Аˮ, село Концово, за межами населеного пункту, на території Холмківської сільської ради.

Розробник проекту – архітектор Фекете С.С.

3. Детальний план території (виробнича зона) по вул.Свободи, в с.Холмок. Розробник проекту – архітектор Бобрик М.Є.

4. Детальний план території для розташування гаражів по вул.Свободи в с.Минай. Розробник проекту інститут «Закарпатдіпромісто».

5. Детальний план території для розміщення складських та торгових будівель, станції технічного обслуговування автомобілів, за межами населеного пункту села Розівка, на території Холмківської сільської ради. Розробник проекту інститут «Закарпатдіпромісто».

На підставі оцінки представлених проектів відповідно до вимог законодавства,   державних   будівельних   норм,   особливостей містобудівної   ситуації, рада вирішила схвалити вищезазначені проекти, з врахуванням наданих зауважень.

Також було рекомендовано   врахувати результати розгляду   радою   проектів   містобудівної документації   під час подальшого доопрацювання та затвердження проектів.