06 серпня 2018 року відбулась апаратна нарада, яку провела голова райдержадміністрації за участі керівника апарату райдержадміністрації, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників окремих установ та організацій району.

Ключовим питанням наради було обговорення стану функціонування галузі освіти району, зокрема про стан готовності об’єктів галузі до осінньо-зимового періоду, виконання програми „Шкільне харчування” та „Шкільний автобус”, впровадження в районі „Нової української школи”.

Присутні також розглянули питання ремонту доріг у районі, стану заборгованості зі  сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України, про стан приміщення поліклінічного відділення КЗ «Ужгородська районна лікарня», яке постраждало в результаті сильних дощів, врегулювання питання щодо передачі функцій управління від РДА до ОТГ та інші питання, які стосуються життя району.

На завершення наради голова РДА дала ряд доручень структурним підрозділам за різними напрямами.