Сьогодні в приміщенні райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня працівників торгівлі відбулось нагородження суб’єктів господарювання Ужгородщини у сфері торгівельної діяльності.

За ефективну і організовану працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток торгівлі району Грамотами державної адміністрації було нагороджено кращих працівників галузі торгівлі:

Колектив магазину „Тиса” села Оноківці, Оноківська сільська рада.

МЕЛКУМЯНА Артема Суреновича – фізичну особу-підприємця села Соломоново, Соломонівська сільська рада.

РЕПКУ Сніжану Юріївну – приватного підприємця, села Руські Комарівці, Руськокомарівська сільська рада.

СОСКИДУ Тетяну Степанівну – приватного підприємця, кафе „Левада” села Кам’яниця, Кам’яницька сільська рада.

ТРЕЛЬО Івана Івановича – приватного підприємця, селища міського типу Середнє, Середнянська селищна рада

Вітаючи присутніх, Еріка Петрівна побажала їм міцного здоров'я, добробуту та нових професійних здобутків.