13.07.2018 року фахівцями Ужгородського районного центру соціальних служб, для сім’ї дітей та молоді спільно з інспектором з ювенальної превенції Ужгородського районного відділення поліції було проведено профілактичну лекцію щодо пропаганди здорового способу життя в оздоровчому таборі «Вогник» обласної організації профспілки працівників державних установ, який розташований в селі Оноківці Ужгородського району. Під час заходу працівники проінформували дітей щодо поняття та ведення здорового способу життя та шкідливості алкоголю, наркотиків та куріння на здоров’я людини, а також, наголосили на необхідності усвідомленого та відповідального ставлення до власного здоров’я. Також, інспектор з ювенальної превенції розповів дітям правила поведінки на воді та біля водойм влітку під час відпочинку. Діти уважно слухали та активно задавали запитання, на які отримували вичерпні відповіді.