Якщо Вам виповнилося 18 років

Якщо Ви змінили зареєстроване місце проживання

Якщо на минулих виборах Ви не знайшли себе у списках

Якщо Ваші дані були записані з помилками

просимо Вас звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців

Перевірте свої дані у Державному реєстрі виборців

Персональні дані громадян включених до Державного реєстру виборців є захищеними і тому інформація щодо змісту персональних даних телефоном не розповсюджується.

Інформація щодо персональних даних надається лише за письмовим зверненням виборця відповідно до ст.20, ст.21 Закону «Про Державний реєстр виборців». Виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до відділу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред'явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України). Виборець, постійно не здатний пересуватися самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.

Ось тут можна перевірити особисті дані: https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN

Також Ви можете дізнатися, чи включено Вас до Державного реєстру виборців та перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців Ваші прізвище, ім’я, по-батькові та виборчу адресу. Для цього потрібно зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" та зробити відповідний запит. Це займе лише кілька хвилин Вашого часу.

Орієнтовно протягом доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.
Подання та обробка даних здійснюються у відповідності до Закону "Про захист персональних даних".

Зверніть увагу!

У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до органу ведення Державного реєстру виборців за своєю виборчою адресою, пред'явивши паспорт громадянина України.

Поштова адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, м.Ужгород,вул..Загорська,10 (3-й поверх,каб.318)
Телефон / факс:
(0312)64-34-58,(0312)61-54-33