«Полонинське літо» - традиційне щорічне гуцульське свято першої полонинської продукції, вшанування праці вівчарів, пісні, танцю, гуцульських забав.

Такий фестиваль провели 24 червня у селі Верхній Ясенів Верховинського району.Щороку сюди приїжджають туристи з усіх регіонів України та з за кордону. Адже це унікальне автентичне дійство. Кращого способу пізнати карпатський край не існує. На фестивалі проводилися різноманітні заходи: кінопокази, творчі зустрічі, майстер класи. Особливим був третій великий блок Програми міжнародного Форуму «Фестиваль музики та мистецтв «Голос Карпат», де виступили відомі українські гурти та виконавці, народні та професійні музичні колективи.

На цей фестиваль було запрошено народний вокальний ансамбль «Зустріч» села Чабанівка Ужгородського району (керівник М.Желізняк). Учасники народного вокального ансамблю «Зустріч» вдячні голові Ірлявської сільської ради Василю Чорнаку та депутату Верховної Ради України Роберту Горвату за фінансову пітримку поїздки, адже народний вокальний ансамль «Зустріч» на фестивалі був єдині, який представляв Закарпатську область.