Сьогодні для все більшої кількості людей актуальним стає питання підтримки здоров’я — як фізичного, так і психологічного. Здоровий спосіб життя – це система поведінки людей, яка спрямована на постійне фізичне вдосконалення, культуру харчування, високу творчу активність, високоморальне відношення до навколишнього середовища, людей і самих себе. Здоров’я підростаючого покоління є невід’ємною складовою частиною загальнолюдських цінностей будь-якої держави, адже поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні - ВІЛ (вірус імунодефіциту людини), його кінцева стадія СНІД( синдром набутого імунодефіциту) та туберкульоз.

Тому фахівцями Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено ряд лекцій, бесід, відеолекторіїв в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, які функціонували на базі загальноосвітніх шкіл Ужгородського району, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та профілактику ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу. Наприкінці заходів всі учасники отримали подарунки та просвітницькі матеріали.