Сьогодні у приміщенні райдержадміністрації в урочистій атмосфері відбулось нагородження матерів-героїнь нашого району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.

Так, відповідно до Указу Президента України від 11 травня 2018 року №121/2018 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» АРХИПОВІЙ Марині Михайлівні, матері 8 дітей (с.Кам’яниця) та ПРИСТАШ Ганні Петрівні, матері 5 дітей (с.Худльово). Вручаючи нагороди, керівник райдержадміністрації Еріка Кинєв подякувала їм за материнський подвиг, самовідданість, наполегливу працю та любов, які вони вкладають у виховання своїх дітей.

Цього ж дня, голова райдержадміністрації відзначила переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” .

А також напередодні 100-річчя державної служби в Україні за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращим державним службовцям вручено грамоти та висловлено подяку.