СКИНУТИ

Інформуємо, що з 17.06.2018р. набирає чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» № 2275-VIII від 06 лютого 2018 року (Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю втратить чинність).

         Протягом року з дня набрання чинності Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» № 2275-VIII від 06 лютого 2018 року положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом. Цей пункт не застосовується після внесення змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю.

         Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту товариства у зв’язку з приведенням його у відповідність із цим Законом протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом.

         Враховуючи викладене, з 18.06.2018р. при розгляді поданих представниками юридичних осіб документів, державні реєстратори будуть керуватися вищезазначеним законом.