СКИНУТИ

Сьогодні, 8 червня керівник області Геннадій Москаль представив колективу Ужгородської районної адміністрації нового очільника району – Еріку Петрівну Кинєв, призначену розпорядженням Президента України від 07 червня 2018 року №85/2018-рп.

Вітаючи голову Ужгородської райдержадміністрації з призначенням на посаду, Геннадій Геннадійович побажав плідної та результативної праці на новій посаді та визначив першочергові напрямки роботи, зокрема, це ремонт доріг, фінансування освітньої галузі, покращення соціальних стандартів та інше.

Новопризначений керівник району Еріка Петрівна щиро подякувала за висловлену довіру та запевнила, що працюватиме для покращення добробуту громад району.

Довідково.

КИНЄВ Еріка Петрівна народилася 01 березня 1967 року в смт. Середнє Ужгородського району. Одружена, має двох синів.

В 1987 році закінчила Ужгородський технікум радянської торгівлі за спеціальністю «товарознавство», кваліфікація - товарознавець.

У 2002 році закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «правознавство», кваліфікація - магістр з правового регулювання економіки.

Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування, обіймаючи посади рахівника, секретаря, заступника голови Среднянської селищної ради. В квітні 2002 року обрана головою цієї ж селищної ради.

Протягом 2006-2009 років працювала юристом в СФГ «Поляна», економістом в ТОВ «Грінвуд – 2005».

З 2009 по 2015 рік працювала юристом в АТ СК «Авангард» та ТОВ «Резорт Інвест Девелопмент».

З червня 2015 року по листопад 2016 року – заступник директора Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.