СКИНУТИ

У кінці травня у м.Прага (Чехія) відбувся ХХ Міжнародний фестиваль народів, національних меншин та етносів "Прага - сердце народів2018". Представниками від України був зразковий аматорський ансамбль "Наша Файта" БК с.Сторожниця. Ці чудові дні проведені в Європі, залишили надзвичайний слід у серці кожного учасника. Приємно було зустрічати на кожному кроці українців, проживаючих там, які підтримували теплими словами, цінними подарунками і щирими оплесками.

Насичена програма включала в себе виступи на Старомістській та Вацлавській площах, дефіле національних костюмів, святкову ходу центром міста, гала-концерт в театрі на Виноградах, майстер-класи танців з усіх куточків світу, і, звичайно, екскурсії, одним з найкрасивіших міст Європи.       Хоч і були наймолодшими учасниками фестивалю,«Наша Файта» гідно презентувала Батьківщину, далеко за її межами, в супроводі ансамблю "Музики" під керівництвом Івана Станка.

У Прагу з'їхались ансамблі з Монголії, Африки, В'єтнаму, Мексики, Греції, Швейцарії, Молдови, Ірландії, Хорватії, Угорщини, Польщі, Словаччини, Румунії, Німеччини, Росії та Сербії.

Щиро вдячні організаторам - Ярославу та Марії Міньо за прекрасну організацію та надзвичайне свято, яке впродовж багатьох років збирає любителів танцю різних національностей і популяризує та підтримує їхню культуру в сердці Чехії – у місті Прага.