22 травня 2018 р. працівниками Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Державною установою «Центр пробації» та Центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено захід з сім’ями, в яких виховуються неповнолітні умовно-засудженні на тему: «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист». Метою заходу було інформування неповнолітніх про способи захисту власних прав та їх можливостей на самостійне звернення до суду. Адже, діти - це особлива соціально-демографічна група населення віком від народження до 18 років, яка має свої специфічні потреби, інтереси та права, але не володіє достатньою спроможністю відстоювати і захищати їх перед суспільством.По закінченню заходу неповнолітнім було вручено продукцію інформаційного характеру.