СКИНУТИ

Доводимо до відома, що  у період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м.Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки „Експо-2020” яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє, Попередньо передбачається, що захід відвідає близько 25 млн.осіб зі 180 країн.

Повідомляємо про те, що організаторами Всесвітньої виставки Експо-2020 було анонсовано програму „Ехро  Live”, якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.

Програма   „Ехро  Live” передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсу у розмірі до 100 тис.дол.США для розвитку та підтримки  проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього  світу.

Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки: https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation, а також звернувшись за адресою електронної пошти: expolive@expo2020>.ae.