Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про місцевий бюджет.

Так, 05 березня в райдержадміністрації відбулося публічне представлення інформації про бюджет головними розпорядниками коштів місцевого бюджету, зокрема управлінням соціального захисту населення та відділом фінансово-господарського забезпечення апарату.

Присутні заслухали інформацію про виконання бюджету  за бюджетними програмами та показниками, які досягнуто в результаті їх виконання. Висвітлено обсяги здійснених протягом 2017 року видатків в межах реалізації програм, які затверджені рішеннями районної ради.

Також повідомляємо, що публічне представлення інформації начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайлишиної М.І. про виконання бюджетних програм за 2017 рік відбувся 28 лютого 2018 року під час наради з керівниками закладів загальної середньої освіти району.

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету розміщено в розділі «Фінанси та бюджет».