26 лютого 2018 року у відділі освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи "Інклюзивно-ресурсного центру Ужгородської районної ради", а саме: вчителя-логопеда (1 вакансія), вчителя-дефектолога (1 вакансія) та практичного психолога (2 вакансії).

На зачіданні були присутні 6 членів комісії з 6 чоловік. До конкурсної комісії увійшли: заступник голови райдержадміністрації - Раті Є.Ш., голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту Ужгородської районної ради - Кантор Й.Й., начальник відділу освіти, молоді та спорту - Михайлишина М.І., директор ІРЦ - Розман М.М., головний спеціаліст відділу - Корниляк А.С., голова Ужгородської районної організації профспілки працівників оствіти - Ходанич О.І.

В першій частині засідання члени комісії розглянули документи кандидатів на посади та вирішили, кого допустити до конкурсу.

В ході другої частини було проведено іспит для конкурсантів на вакантні посади.

За одностайним рішенням членів комісії визначені переможці.

Вітаємо Гаяш Оксану Володимирівну, Герзанич Магдалину Антонівну та Пацкан Ганну Антонівну із перемогою в конкурсі на заміщення вакантних посад.