17-18 лютого на набережній Незалежності в місті Ужгород пройшов фестиваль-ярмарок «Медовуха Фест», на який з’їхалися найкращі пасічники з усього Закарпаття. У святково прикрашених павільйонах були представлені різні сорти солодкого і духмяного меду, сиру, вина і, звичайно, «медовуха».

Протягом п’яти годин гості насолоджувалися виступами аматорських колективів Ужгородщини. Кращі колективи району своєю творчістю радували гостей фестивалю.

Свято відкрив народний ансамбль пісні і танцю «Дружба» районного будинку культури, який виконав ряд закарпатських народних пісень. Тепло приймали глядачі народні вокальні ансамблі району: «Карпатські голоси» клубу с.Оноківці та «Бетяри» БК с.Сторожниця, «Ужанка» РВК, «Арніка» ДШМ с.Тарнівці, вокальні ансамблі «Стражанка» БК с.Соломоново та «Руменок» БК смт.Середнє, вокальні ансамблі «Кральовичка» та «Шовкова косиця» клубу с.Невицьке.

Значно підняли настрій глядачам хореографічні колективи району. Зразковий аматорський хореографічний колектив «Наша файта» БК с.Сторожниця подарували словацькі народні танці, а народний хореографічний ансамбль народного танцю «Ритм» БК с.Есень та хореографічний колектив «Хотрац» БК с.В.Добронь порадували запальними угорськими танцями.

Незважаючи на холод, народний інструментальний ансамбль «Рапсодія» районного будинку культури протягом години радував присутніх сольним концертом, за що отримав велику кількість аплодисментів.

Концертну програму завершили колективи художньої самодіяльності креативно-мистецького комплексу «Вілет» с.Камяниця та вокальний ансамбль «Гутяночка» клубу с.Гута.

Щиро вдячні всім керівникам колективів, які взяли участь у фестивалі!!!