31 січня 2018 року під головуванням начальника відділу освіти М.І. Михайлишиної відбулась колегія відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської РДА.

У засіданні колегії взяли участь голова районної організації профспілки працівників освіти і науки О.І.Ходанич,   працівники відділу освіти та районного методичного кабінету, керівники закладів освіти, голови профспілкових комітетів установ освіти.

На порядок денний були винесені такі питання:

- Про внесення змін до колективних договорів між адміністраціями та профспілковими комітетами закладів загальної середньої освіти ( Михайлишина М.І., Ходанич О.І.);        - - Про підсумки соціально-економічного розвитку в 2017 та завдання на 2018 рік (Михайлишина М.І.);                                                                                                        - Про виконання заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді в закладах загальної середньої освіти району у 2017 році ( Опалько М.М.);                        - Про затвердження плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на 2018 рік ( Михайлишина М.І.).

Начальник відділу проінформувала про стан забезпечення виконання відділом освіти, РМК розпоряджень і доручень голів райдержадміністрації, районної ради, планів роботи райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти за 2017 рік.

За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.