22.01.2018 в райдержадміністрації відбулося засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії  при в.о. голови райдержадміністрації Гарновдію О.-В.В. із порядком денним «Вявлення та виконання необхідних заходів щодо сказу тварин в с.Вовкове. Накладання карантинних обмежень щодо захворювання лисиці на сказ».

У засіданні комісії прийняли участь: головний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації Булина Н.П., начальник Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Горват Г.Е., головний спеціаліст Ужгородського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Зуб А.А.

В ході обговорення та у зв’язку з лабораторним підтвердженням захворювання лисиці на сказ в с.Вовокове, мисливське товариство «Сід», ур.»Шловг» Ужгородського району вирішили  накласти карантинні обмеження по сказу собак і кішок. В  зоні карантинних обмежень провести ветеринарно-санітарні міроприємства щодо профілактики сказу.