18.01.2018 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Гарновдія  відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засідання комісії прийняли участь представники: управління Держпродспоживслужби в Ужгородському районі, Ужгородського міськрайвідділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області, Ужгородської міськрайонної філії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України», ДП «Ужгородський лісгосп», відділи Ужгородської РДА: сектор цивільного захисту, освіти,  молоді та спорту, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та інфраструктури.

На засіданні комісії розглядалися питання:

про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації на 2018 рік;

про проведення заходів з профілактики лептоспірозу та інших зооантропонозних інфекцій в Ужгородському районі;

про ускладнення епідемічної ситуації по кору в Ужгородському районі;

про забезпечення на території району пожежної та техногенної безпеки – створення місцевої пожежної команди;

видалення аварійно-небезпечних дерев на території Кам’яницького та Ужгородського лісництва.