13-14 січня 2017 року народний інструментальний ансамбль «Рапсодія» Ужгородського районного будинку культури прийняв  участь у відзначенні свята Маланки в словацькому місті Кошице. Бабин вечір у цьому культурному центрі Словаччини міцно закріпилося в календарі свят Словаччини. Цьогоріч воно проводилося в 28-ий раз, зібравши понад двісті гостей – представників різних національностей, але переважно русинів-українців.

Гостей вечора під лункий перегук дзвонів господарі зустріли традиційним короваєм. Вони ж продемонстрували всі пісні страви, які зазвичай мають бути на «маланчиному» столі. Виконувалися музичні твори, хореографічні композиції, розігрувалися лотереї. З жартами і розвагами дійство тривало до глибокої ночі.

Як розповіла керівник  колективу «Рапсодія» , директор Ужгородського районного будинку культури Леся Дубенко:  «Глядачів у старовинному будинку міської Ратуші зібралася повна зала, і їхні сподівання ми, здається, виправдали. Про це свідчить хоча б те, що по закінченні концерту нас не бажали відпускати зі сцени, а потім проводжали стоячи. Ми дуже раді з того, що змогли показати словацькій публіці народне мистецтво Закарпаття й України в усій красі та широчіні».

Це був уже другий виступ згаданого колективу на святі Маланки в Кошицях. Але не останній: вони вже отримали запрошення на Святвечір за старим стилем, що відбудеться у Кошицях через рік.