12 січня 2018 рокуголова Ужгородської райдержадміністрації  Анатолій Синишин разом з головою Ужгородської районної ради Русланом Чорнаком, начальником відділу капітального будівництва Ларисою Ворю, Кам'яницьким сільським головою Марією Коваль-Мазюта взяв участь в  урочистому відкритті котельнідошкільного навчального закладу «Капітошка» (ясла-садок) села Кам’яниця Ужгородського району, де встановлений твердопаливний котел.Модульна котельна  дозволить на 50% знизити рівень оплати на енергоносії в даному дошкільному  навчальному закладі.

Відкриття об’єкту розпочалось із перерізанням символічної стрічки та оглядом встановленого обладнання і проведених робіт.

На сьогодні в Кам'яницькому ДНЗ «Капітошка» функціонує 4 групи для дітей віком від 2 до 6 років, всього 90 дітей. В  дошкільному навчальному закладі максимально забезпечується системний підхід до реалізації завдань дошкільної освіти, здійснюється планомірна, підготовка дітей до школи.

Завідувач садочка, педагоги та батьки висловили слова вдячності,    керівникам та організаторам проекту за те, що малюки завжди будуть в теплі та комфорті.