20 грудня року  о 13.00  год  в Ужгородській райдержадміністрації відбулася 13-та комісія з питань захисту прав дітей під головуванням заступника голови райдержадміністрації Єви Раті. Доповідач по питанням, винесеним на розгляд комісії, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірма Коста.

На засіданні були присутні: спеціаіст сектору опіки і піклування у справах дітей райдержадміністрації Таня Балаж, директор районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Олени Ігнат, заступник головного лікаря з дитинства та допологової допомоги Ужгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, лікар-педіатр КЗ "Ужгородська районна лікарня" Мирослава Сідей, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Андріана Зизич, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр, начальник відділу охорони здоров'я Світлана Чопик, начальник сектору привенції районного відділку поліції Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, майор поліції Микола Голомідов, прокурор Ужгородської місцевої прокуратури Яна Куцин. На порядок денний засідання було винесено 10 питань з них:

1.  Про надання дозволу Особа 1 на вчинення правочину щодо нерухомого майна (повторно);
  2.  Про надання дозволу Особа 2 на вчинення правочину щодо нерухомого майна (повторно);
  3.  Про надання дозволу Особа 3 на вчинення правочину щодо нерухомого майна (повторно);
  4.  Про позбавлення батьківських прав гр. Особа 4. відносно доньки Особа 5 ... р.н., (повторно);
  5.  Про надання висновку щодо зміни місця проживання дитини Особа 6 ... р.н.(повторно);
  6.  Про призначення опікуна над дитиною Особа 8 позбавленої батьківського піклування (повторно);
  7.  Про визначення місця проживання дітей Особа 9, ... р.н., та Особа 10, ... р.н.;
  8.  Щодо захисту прав дітей Особа 11, ... р.н., та Особа 12, ... р.н., та ухиляння від виконання Особа, 13 своїх  батьківських обов’язків;
  9.  Про розгляд клопотання Ужгородського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, щодо доцільності направлення на навчання до Закарпатського ОЦСССДМ кандидатів у батьки-вихователі Особа 14 та Особа 15 та можливість створення ними дитячого будинку сімейного типу адреса _____(повторно);
  10.  Обговорення звітів щодо функціонування дитячих будинків сімейних типу та прийомних сімей, що знаходяться на території Ужгородського району.

По факту заслуханих матеріалів справ прийнято 8 схвальних рішень та 2 рішення прийнято про перенесення питання у зв'язку з доцільністю долучення до справи додаткових документів.

Начальник служби у справах дітей     Ірма Коста