Шановні працівники органів місцевого саворядування та депутати місцевих рад!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців нашого району.

Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.

Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову  Ужгородського району.

Бажаємо Вам нових здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці,міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань!

З повагою, голова Ужгородської районної державної адміністрації

А.Синишин