Непомітно пролетів час і от уже 10 років минуло, як в Будинку культури с. Сторожниця зародився танцювальний гурток,який згодом переріс у зразковий аматорський ансамбль народного та естрадного танцю.

26 листопада 2017 року Наша файта святкувала 10-ий ювілей створення колективу. Разом із гостями свята згадували як починав свою діяльність, тоді ще нікому не відомий колектив, і як через роки, завдячуючи наполегливості керівника — Мирослави Огразанської та важкої праці учасників та випускників — Наша файта вже тепер є знаним ансамблем не тільки на території Ужгородщини, а й далеко за її межами.

Ювілярів прийшли привітати — народний чоловічий ансамбль Бетяре та народний вокальний ансамбль Арніка.

Щиросердечну подяку колектив висловив голові сільської ради — Сікі Василю Петровичу за постійну моральну та фінансову допомогу, начальнику культури Ужгородської РДА — Котляр Марії Золтанівні за сприяння концертній діяльності колективу, Пастеляку Івану Івановичу — за те, що не відмовив, і рівно рік тому, коли ансамбль отримав звання “зразкового” взяв колектив під своє крило і до сьогоднішнього  дня є наставником керівника та займається з ансамблем, щоб Наша файта продвигалась по професійній драбинці прудко наверх.

Дякували також всім хто за 10 років будь-яким чином долучались до діяльності колективу: випускникам, спонсорам, батькам та родичам, які постійно біжать на допомогу — чи треба варити, пекти або вишивати сценічні костюми.

Фінал концерту був незабутньо феєричним. Кожен учасник колективу був нагороджений грамотою за витривалість та активну участь у концертах та фестивалях. Танцюристи привітали свого керівника — Мирославу Іванівну і подарували власноруч виготовлену картину та неймовірно красиві троянди. А в кінці всі разом загадували бажання та співали Happy birthday коли на сцену винесли 10 кілограмовий торт для іменинників.

Бажаємо Нашій файті процвітання та багато щасливих літ їхній великій родині.