Повідомляємо, що 12 грудня 2017 року у виставковому залі Закарпатської торгово-промислової палати  (м.Ужгород, вуд.Грушевського,62 А) о 10 годині,  буде проводитись семінар за тематикою „Ринок ЄС : що мають знати українські підприємства”.

Теми, які будуть розглядатися:

- Регіональний рейтинг ділового клімату спрощення процедур  торгівлі в Україні: оцінки та очікування бізнесу 2016/2017 .

- Угода про асоціацію України ЄС – можливості для бізнесу.

- Дотримання Україною принципу прозорості у торгівлі. Система нотифікацій у рамках СОТ.

- Спрощення процедур торгівлі та доступ до інформації.

Цільова аудиторія семінару – представники бізнесу і бізнес асоціацій, громадських організацій, підприємств, а також органів місцевої влади.

Участь у заході безкоштовна, необхідна попередня реєстрація шляхом відправки заявки на участь на адресу: exib@tpp.uzhgorod.uaабо факсом на номер 669474.

Контактний телефон: 66-94-62, е-mail:exib@tpp.uzhgorod.ua