На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке відбудеться 12.12.2017 будуть розглядатися наступні проекти містобудівної документації:

1. Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з "ведення особистого селянського господарства" на "для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу" в с.В.Лази, мкрн.Новий, вул.Східна, 9. Розробник проекту ПП Бобрик М.Є.
  2. Детальний план території для будівництва сонячної електростанції за межами населеного пунтку, на території Паладь-Комарвської сільської ради. Розробник проекту інститут "Закарпатдіпромісто".
  3. Детальний план території Соловківської ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Соловка, вул.Шкільна, 1. Розробник проекту КП "Архітектура".
  4. Детальний план території Соловківської ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Соловка, вул.Тиса, 5. Розробник проекту КП "Архітектура".
  5. Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель дитячої школи мистецтв в с.Мала Добронь, вул.Кошута, 1. Розробник проекту КП "Архітектура".
  6.  Детальний план території реконструкції житлового будинку під адмінбудівлю в с.Холмець, вул.Дружби, 75 "А". Розробник проекту КП "Архітектура".