Доводимо до відома, що 17 листопада 2017 року в м.Ужгороді Закарпатська торгово-промислова палата проводитиме  „Міжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: „Будівельні та оздоблювальні матеріали. Енергозберігаючі технології та матеріали. Проектування і технології будівництва. Обладнання сантехнічне, опалювальне, вентиляційне, освітлювальне. Предмети інтер’єру. Меблі житлові, офісні, садові; фурнітура. Столярні вироби. Будівельна хімія. ”

Під час проведення заходу буде надана можливість здійснення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Зустріч проходитиме 17 листопада 2017 року у виставковому залі Закарпатської торгово-промислової палати за адресою: м.Ужгород,  вул. Грушевського, 62А.

Початок о 10 годині.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50, факс.66-94-74,