19 жовтня 2017 року служба у справах дітей Ужгородської райдержадміністрації прийняла участь у  обласному семінарі-навчанні на  тему „Соціально-правовий захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях». В ході  семінару були обговорені питання:

-          охоплення сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,

-          розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на території області впродовж 2017 року, перспективи на 2018 рік,

-  пільг для сімей, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, про оплату житлово-комунальних послуг,

-          посилення контролю за виплатами державної соціальної допомоги дітям-вихованцям та прийомним дітям в період  їх  навчання у , професійно-технічному,  вищому   навчальному  закладі  I-IV  рівня акредитації

-          результатів перевірок щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.

-          про  внесені урядом  зміни до положень про дитячий будинок сімейного типу та прийомну сім'ю: “Про внесення змін до Положення про дитячий будинок сімейного типу та Положення про прийомну сім'ю ” № 458 — редакція від  22.07.2016 обумовленого необхідністю усунення недоліків, виявлених в ході  реалізації законодавства з питань функціонування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Начальник ССД і. Коста