В області до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років на сьогодні підготовлено всі 1343 котельні установ соціальної сфери, 65,1 кілометрів теплових мереж, проведено капітальний ремонт усіх 32 відомчих котелень, замінено шість котлів. До експлуатації у зимових умовах готові 1288 об’єктів соціальної сфери: у тому числі 667 загальноосвітніх та 574 дошкільних навчальних закладів, 47 закладів охорони здоров’я. Відремонтовано 182 покрівлі, проведено ремонт 108 систем холодного водопостачання, 119 електрощитових в житлових будинках. Про це сьогодні, 11 жовтня, під час брифінгу в прес-центрі ОДА повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр.
У семи установах соціальної сфери області впроваджуються  енергозберігаючі заходи, на які цьогоріч передбачено кошти субвенції з держбюджету у сумі понад 3 мільйона гривень. Це, зокрема, реконструкція котельні в ДНЗ с.Шенборн Мукачівського району, капітальний ремонт фасаду будівлі ДНЗ с.Ділове Рахівського району, реконструкція та влаштування шатрового даху дитячого садка у Сваляві та інші. За рахунок коштів держфонду регіонального розвитку на цей рік у шести районах області (Берегівський, Міжгірський, Хустський, Мукачівський, Тячівський та Перечиський) реалізуються 18 інвестиційних проектів з енергоефективності державних і комунальних навчальних закладів та медичних установ на суму понад 24,5 мільйона гривень.
Як зазначив Едуард Маляр, у липні поточного року Урядом виділено додатково 300 мільйонів гривень на фінансування програми «теплих» кредитів, а з 14 серпня було відновлено видачу Ощадбанком, Укргазбанком, Укрексімбанком та Приватбанком «теплих» кредитів для населення і ОСББ. За станом на 25 вересня державною програмою за час її функціонування скористалися 7564 родин на суму понад 170 мільйонів гривень та 22 ОСББ на загальну суму понад 2 мільйонів гривень.