Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій», що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), з метою дотримання Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, зобов’язані були до 1 січня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до контролюючого органу.

Однак, Законом України від 21.12.2016 №1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» цей термін продовжений до 1 липня 2017 року.

Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій на день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій", не підлягають виключенню з цього Реєстру до 1 липня 2017 року.

Неприбуткові підприємства, установи та організації, що не відповідають вимогам статті 133.4 ПКУ, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій, зобов'язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами ПКУ та у цей самий строк подати копії таких документів до органів фіскальної служби.

Установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами Кодексу, після 1 липня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Інформуємо, що подати документи для державної реєстрації громадських формувань можна до Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області (пл. Народна, 4, каб. 627, робочий телефон 3-35-87), Центрів надання адміністративних послуг та до місцевих Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, згідно з Наказом Міністерства юстиції України «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5).

Інформацію про місцезнаходження Центрів надання адміністративних послуг та місцевих Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також зразки документів для державної реєстрації громадських формувань, розміщено на сайті Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області (https://zakjust.gov.ua).

В свою чергу, для зручності громадян, документи для попереднього перегляду (із зазначенням номеру телефону) також можна подавати на електронну адресу: o.horzov@zk.minjust.gov.ua або через Он-лайн будинок юстиції.