Більш як 59 тисяч платників відвідали впродовж восьми місяців цього року Центр обслуговування платників Ужгородської ОДПІ з метою консультацій,отримання адміністративних послуг та подачі звітності.

Протягом цього часу фахівцями інспекції надано 4553 адміністративних послуг. Найбільш популярною традиційно залишається послуга видачі ідентифікаційного коду. З початку року вже видано 2308  картки платників податків.

Разом із цим, працівниками ЦОП видано 550 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, 329 книг обліку розрахункових операцій, 284 витягів з реєстру платників єдиного податку, 109 довідок про відсутність заборгованості та 2302 довідок про доходи.

Для зручності платників в Центрі обслуговування надаються також консультаційні та інформаційні послуги стосовно застосування податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення декларацій та оформлення податкової знижки.

З повним переліком адміністративних послуг, які надаються ДФС України та її територіальними органами, а також інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Закарпатській області в розділі «Адміністративні послуги», а також на інформаційних стендах у приміщенні Центру обслуговування Ужгородської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська, 10А.