17 березня 2016 року за ініціативи Центру ”Розвиток КСВ” та підтримки Міністерства молоді та спорту України відбулося підписання Українського Пакту заради молоді – 2020, який став продовженням європейської ініціативи і передбачає сприяння створенню як мінімум 100 партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором та забезпечення 10000 місць для стажування та першого робочого місця молоді.

Серед підписантів Пакту – компанії ”Нестле”, ”Байер” в Україні, “МетЛайф”, ”ДТЕК”, ”Київстар”, ”Кока-Кола Беверіджиз Україна”, ”КПМГ” в Україні, “Платинум банк”, ”Сингента” в Україні, ”Укртелеком”, “EY” в Україні, група компаній “1+1 медіа”.

Результати Пакту будуть представлені на щорічних Національних форумах ”Бізнес та університети”, а також на І-му Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року.

За більш детальною інформацією звертатись за тел./факс: (044) 292 02 48,case@csr-ukraine.org,www.csr-ukraine.org). проспект Гагаріна 23, оф.814, м.Київ,

Додаток: Український Пакт заради молоді – 2020.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

                                                                                                       

УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020

Наше бачення

Українські компанії дедалі більше відчувають потребу у молоді із потрібними навичками, незважаючи на те, що Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів.

За даними Державної служби статистики України рівень безробіття серед населення віком 15-24 роки складає 23,1% (2014 рік). Стрімко зростає кількість молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу закордон. Україна втрачає людський капітал. Окрім цього, велика кількість молоді з числа внутрішньо переміщених осіб також потребує працевлаштування.

Всі ці факти підтверджують, що бізнес-спільнота та сфера освіти спільно мають відігравати активну роль у вирішенні проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Саме це має за мету і Український Пакт заради Молоді.

Наш заклик до дій та зобов’язання

Ми, підписанти Українського Пакту заради молоді, закликаємо інші компанії, молодіжні організації, постачальниківосвітніх та навчальних послуг, послуг працевлаштування, приєднатися і розвивати/зміцнювати співробітництвоз метою якісної освіти та працевлаштування молоді.

Ми зобов’язуємось до 2020 року:

  1. Сприяти створенню мінімум 100 партнерств між бізнесом та освітнім сектором. З цією метою:

(а) спільно з Міністерством освіти та науки України розробимо Національний план дій для співробітництва бізнесу та освітнього сектору;

(b) сприятимемо обміну кращими практиками співробітництва бізнесу та освітніх закладів, щоб надихати інших;

(с) оцінюватимемо та звітуватимемо щодо впливу наших активностей.

  1. Забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді. З цією метою:

(а) пропонуватимемо більш високоякісне стажування, робочі місця початкового рівня  для молоді;

(b) прогнозуватимемо потребу в знаннях та навичках, у тому числі, цифрових, підприємницьких, з фінансової грамотності тощо.

Для функціонування Українського Пакту заради молоді та з метою виконання поставлених зобов’язань буде створено експертну раду.

Результати Українського Пакту заради Молоді будуть представлені на щорічних Національних форумах «Бізнес та університети», а також на 1-му Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року.

Приєднуйтесь до Пакту!

Ми закликаємо бізнес та постачальників освітніх та навчальних послугприєднуватись до Українського пакту заради молоді для посилення його завдань та результатів.

Це допоможе запропонувати молодим українцям можливість розвивати свої знання та здібності в Україні задля їх професійного та соціального майбутнього та майбутнього країни.