28 квітня, під керівництвом голови райдержадміністрації Анатолія Синишина відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. Члени колегії та запрошені, серед яких голови місцевих рад та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації заслуховували питання про стан інфраструктури (енергетичний, транспортний, автодорожній та паливний комплекси, системи зв’язку) в Ужгородському районі. По даному питанню виступив завідувач сектору інфраструктури райдержадміністрації Станіслав Матвієнко. Сектором інфраструктури скоординовано організацію з виконання заходів районних програм: з енергоефективності та енергозбереження для бюджетних установ; з розвитку системи транспортного забезпечення та руху; з розвитку системи дорожньо-мостового господарства; з розвитку системи інформаційного забезпечення а а також з розвитку системи забезпечення населення твердим та рідким паливом на території району.

Наступним розглянули питання про виконання плану роботи відділу охорони здоров’я за Iквартал 2016 року, про що доповідав начальник відділу охорони здоров’я Олег Голуб. Він зокрема зазначив, що у Iкварталі 2016 року розпочата реорганізація шляхом злиття комунальних закладів „Комунальний заклад „Ужгородська центральна районна лікарня, „Ужгородська районна лікарня №1 м.Чоп та та „Середнянська районна лікарня №2”. Зменшився показник загальної захворюваності дорослого населення та показник поширеності захворювань серед дорослого населення.

Про стан виконання контрольних документів із вищестоящих органів та власних управліннями, відділами, структурними підрозділами райдержадміністрації за Iквартал інформувала начальник загального відділу Руслана Поляк. Руслана Миколаївна відмітила, що постійно здійснюється цілеспрямована робота щодо напрацювання чіткої системи оперативного контролю за виконанням документів органів влади вищого рівня та власних, вживаються конкретні заходи щодо забезпечення іх своєчасного виконання, зміцнення виконавської дисципліни й удосконалення роботи з питань контролю. «Загальним відділом апарату райдержадміністрації ведеться постійний пошук вдосконалення форм і методів забезпечення своєчасного і якісного контролю за виконанням документів» - зазначила Руслана Миколаївна.

За підсумками проведення колегії, голова РДА Анатолій Синишин дав відповідні доручення структурним підрозділам райдержадміністрації.