Ужгородський ОМВК відзначив поважну дату - 70 річчя з дня його створення. Заходи з нагоди цієї події відбулися 4 квітня на плацу самого комісаріату. Чимало військових і гостей свята хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Сході, військові поставили квіти до стелли небесних Героїв. В урочисостях взяли участь представники комісаріату, духовенства, керівництва області. Від Ужгородщини присутніх вітав перший заступник голови РДА Олександр Гарновдій та вручив працівникам військкомату Грамоти райдержадміністрації. Зі словами подяки до військових звернулася мати загиблого героя АТО Віталія Постолакі. Жінка побажала якнайшвидшого закінчення війни, повернення військових живими і здоровими  до рідних домівок і близьких людей.