СКИНУТИ

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

• #accelerate ― стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

•#thecustomer ― кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

•#transformation ― способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

•#everyone-a-developer ― епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

•#process-excellence ― передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

•#tech-point ― як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

•#how-to ― практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

•#best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

•#it-ecosystem ― знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

•#braindates ― клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

Ужгородське управління ГУ ДФС у Закарпатській області інформує, з 2 травня 2019 року вступили у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів ДФС України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Нагадуємо, терміни сплати єдиного внеску підприємцями, членами фермерських господарств, а також особами, які провадять незалежну професійну діяльність – щокварталу не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом. Роботодавці, які використовують найману працю, сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця. Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати ЄСВ, до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом № 2464-VI від 08.07.2010, а посадові особи, винні у порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.

За матеріалами Ужгородського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області

 

Послуги у сфері юстиції стають зручнішими для громадян! "Оплатити послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна безпосередньо на місці, адже у всіх відділах ДРАЦС Закарпатської області встановлені POS-термінали, якими можуть скористатися всі відвідувачі" - повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич.

Тепер вам не потрібно витрачати час на пошуки найближчої банківської установи для здійснення платежу та очікувати в чергах: відвідувачі можуть сплатити державне мито за надання платних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою будь-якої банківської картки не виходячи із відділу.

Для цього при собі необхідно мати банківську картку, емітовану будь-яким банком України. Спеціаліст відділу ДРАЦС під час надання послуги вводить назву картки, вартість сплати. Реквізити при цьому проставляються автоматично.

Користуйтеся новими можливостями, заощаджуйте свій час!

До Міжнародного дня захисту дітей Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України організовує Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "Я МАЮ ПРАВО!".

Ми хочемо побачити світ права очима дитини.

Запрошуємо до участі у конкурсі школярів області віком від 6 до 18 років. Конкурс проводитиметься в таких номінаціях:
✔малюнок
✔міні-комікс (для дітей від 14 років)
✔«мем» (для дітей від 14 років)

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 13 травня 2019 року Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 665.Контактний тел.: (0312) 63-05-74.

Конкурсні роботи необхідно передавати за вказаною адресою безпосередньо або через районні, міські відділи державної реєстрації актів цивільного стану, відділи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

У листі обов'язково вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові конкурсанта, дату народження, адресу та контактний телефон, повну назву навчального закладу, назву номінації та конкурсної роботи.

Чекаємо на ваші чудові малюнки!

Прес-служба ГТУЮ у Закарпатській області

Відповідно до листа Посольства Республіки Казахстан в Україні повідомляємо, що відповідно до Указу Президента Республіки Казахстан К.-Ж.К.Токаєва № 6 від 23 березня 2019 року, столиця Республіки Казахстан перейменована в місто Нур-Султан.

У зв’язку з цим, казахстанська сторона просить українську сторону надалі керуватися новим найменуванням столиці Республіки Казахстан при здійсненні двосторонніх міждерджавних відносин по всьому спектру співпраці.

У контексті виконання Експортної стратегії України („дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р, Мінекономрозвитку України здійснює опитування експортерів про ефективність заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки за посиланням http:bit.ly/2TJ1ZgJ.

Просимо Вас долучитися до вказаного опитування для забезпечення оптимального балансу співпраці влади ти бізнесу.

Відповідно до листа Мінрегіонбуду України від 29.03.2019 7/10.2/5263-19, інформуємо про наступне.

Урядом України 27.03.2019 прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України № 200-р „Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р.№ 1023”.

Зазначеним актом внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1023 „Про визначення державного підприємництва зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” постачальником “останньої надії”, доповнивши його пунктом 3 такого змісту:

“3. Рекомендувати державному підприємству зовнішньоекономічної діяльності Укрінтеренерго з 1 квітня 2019 р.:

укласти договори про постачання електричної енергії за вільними цінами з усіма споживачами, постачання ким здійснювалось з 1 січня 2019 р. постачальником “останньої надії”, за умови відсутності у зазначених споживачів укладених з 1 квітня 2019 р. договорів про постачання електричної енергії з іншим електропостачальником;

врегулювати питання щодо заборгованості за електричну енергію перед державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності „Укрінтеренерго”, яка виникла у зазначених споживачів, шляхом укладання договорів про реструктуризацію заборгованості, що утворилися на 1 квітня 2019 р. за договором постачання електричної енергії “останньої надії”.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини другої статті 52 Закону України „Про Кабінет Міністрів України” розпорядження Кабінету Міністрів України набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо цими розпорядженнями не встановлено пізніший термін набрання ними чинності.

Крім того, акти Кабінету Міністрів України оприлюднюються шляхом їх розміщення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

Зазначене розпорядження Кабінету Міністрів України розміщено на офіційному веб-сайті Уряду України за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmini-do-rozporyadzhennya-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-12-grudnya-2018-r-1023.

До відома керівників підприємств, установ та організацій  Ужгородського району!

З січня місяця 2019 року триває підготовка „Австрійсько-Українського Бізнес-Форуму & В2В Платформи”. Захід відбудеться 20 травня 2019 року у м.Відні Федеративної палати економіки Австрії (Віднерхауптштрасе 63).

Співорганізаторами форуму виступають Федеративна палата економіки Республіки Австрії і Торгово-промислова палата України.

Австрійська сторона в черговий раз підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

-торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;

- співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Торгово-промисловою палатою України розпочато реєстрацію українських учасників форуму, яку можна знайти за посиланням: https://goo.gl/forms/y2n26Tf5nGZSAhX2або безпосередньо на сайті ТПП України у розділі „Події”.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника. Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання та придбання авіаквитків.

Додатково інформуємо, що реєстрація учасників до 15 квітня 2019 року. Пропозиції щодо виступів і презентацій необхідно надсилати на адресу: bgn-ier@ucci.org.ua до 10 квітня 2019 року.

Робочі контакти щодо участі делегації в Українсько-австорійському економічному форумі пропонується підтримувати з координатором заходу від ТПП України – керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем: bgn-ier@ucci.org.ua

Повідомляємо, що в Тернопільській області проводиться Міжнародний інвестиційний форум „Тернопільщина Invest” (далі -Форум),участь у якому щорічно беруть понад 500 представників: дипломатичного корпусу, українського та іноземного бізнесу, органів місцевого самоврядування.

Цьогорічний форум відбудеться 23 травня 2019 р. Збаразькому замку, де буде представлено інвестиційний і туристичний потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.

Детальна інформація доступна на фейсбук сторінці Форуму TernopilRegionInvestmentForum@ternopilregioninvestта веб-сторінці http://www.te-invest.com.