Керівництво

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

МАЦКО Христина Карлівна - перший заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації з питань економічної, аграрної політики, торгівлі і побутових послуг, зовнішньоекономічних зв’язків, розвитку малого та середнього бізнесу, туризму та рекреації, інвестиційної діяльності, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту і зв’язку, охорони довкілля, техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ветеринарної медицини, використання та охорони земель і природних ресурсів в районі.

Телефон: (0312) 61-57-44

E-mail: uzh-rda@carpathia.gov.ua

Народилася 31 січня 1975 року в місті Ужгороді Закарпатської області. У 2009 році закінчила Ужгородський навчальний центр Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю “Товарознавство та комерційна діяльність”, отримала кваліфікацію “спеціаліста з товарознавства та комерційної діяльності, товарознавця”.

Трудову діяльність розпочала у 1993 році на посаді помічника менеджера Ужгородського представництва акціонерного товариства „Фірма „Торговий Дім”. Починаючи з травня 2001 року по січень 2004 року працювала: рахівником по податках, головним бухгалтером в Коритнянській сільській раді, а з січня 2004 року по червень 2005 року – головним бухгалтером, згодом –  спеціалістом ІІ-ї категорії Часлівецької сільської ради. З червня 2005 року призначена заступником начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації, з листопада 2005 року до 2010 року обіймала посаду головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації. У червні 2010 року призначена на посаду заступника начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації, після чого була переведена на посаду начальника відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління райдержадміністрації. 

Заміжня, виховує двох доньок.

20 грудня 2019 року розпорядженням голови райдержадміністрації №134-к від 19.12.2019 року призначена на посаду першого заступника голови Ужгородської райдержадміністрації. 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Остання зміна сторінки: 29-03-2021 11:49