Ужгородські рятувальники навчали населення села Баранинці

18 лютого фахівці ДСНС провели зустріч із активом села Баранинці, під час якої розповіли громадянам правила пожежної безпеки під час опалювального сезону та як уникнути переохолодження у звязку із низькими температурами повітря на території області.

Далі надзвичайники здійснили обхід вулицями села та обговорили із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження в опалювальний сезон. Мешканці отримали пам’ятки та листівки, в яких зазначені основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообігрівальних приладів та печей на твердому паливі. Не забули завітати й до підростаючого покоління – школярів, та разом з тим до освітян. Тут фахівці рятувальної справи провели лекцію про правила пожежної безпеки в побуті та розповіли як користуватися первинними засобами пожежогасіння. 

Шановні ужгородці, пам’ятайте: дотримання елементарних правил безпеки – запорука збереження людського життя! У разі виникнення надзвичайної ситуації телефонуйте у Службу порятунку за номером «101»

.

Остання зміна сторінки: 19-02-2021 10:53