СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 21 жовтня:

5732 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 156 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

загалом з початку пандемії у 12112 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 1151 медики та 676 діти

339 людей померло, за минулу добу 1 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ ПРО ВНУТРІШНЄ ТА ЗОВНІШНЄ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНИ

Президент України:

"Дорогий народе! Шановні громадяни України!

Шановні народні депутати, пане Голово, пане Прем’єр-міністре, члени уряду та Офісу Президента, шановні судді, представники дипломатичного корпусу, ваші блаженства, шановні журналісти!

Відповідно до Конституції України, звертаюся з посланням про внутрішнє та зовнішнє становище України. І такий офіційний початок буде єдиним спільним із попередніми посланнями президентів України.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "КРАЩІ ПРАКТИКИ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ"

Відповідно до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 24 вересня 2020 року № 180-20 оголошено Всеукраїнський конкурс "Кращі практики управління персоналом" (далі - Конкурс).

Засідала комісія з питань ТЕБ та НС (Протокол)

Сьогодні, 19 жовтня, в райдержадміністрації відбулося  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний було винесено 3 питання:

І. Про   стан   поширення   на   території  району  коронавірусної  хвороби COVID-19.

ІІ. Надання матеріальної допомоги громадянину,  житловий будинок якого постраждав внаслідок пожежі.

ІІІ. Про погодження місця знешкодження вибухонебезпечних предметів.

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 19 жовтня:

5655 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 89 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

загалом з початку пандемії у 11825 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 1129 медики та 664 діти

333 людей померло, за минулу добу 2 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

Відбулося засідання сесії районної ради

Сьогодні,  16 жовтня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський, перший заступник голови РДА Христина Мацко, заступник голови РДА Рената Манайло-Приходько, керівник апарату РДА Руслана Боднарюк та керівники структурних підрозділів РДА взяли участь у засіданні  42 сесії районної ради.

Напередодні відбулося засіданнях профільних комісій районної ради, де представники райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та члени комісії детально опрацювали профільні питання.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 16 жовтня:

5655 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 156 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

загалом з початку пандемії у 11461 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 1108 медики та 647 діти

328 людей померло, за минулу добу 2 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР