Уздовж Тиси на Рахівщині зводять одразу кілька підпірних стінок

На кількох ділянках автошляху національного значення Н-09 Рахів – Івано-Франківськ – Львів тривають ремонтні роботи. Про це інформує Іштван Петрушка, заступник голови Закарпатської ОДА.

За його словами, масштабне відновлення дорожньої інфраструктури області стало можливим завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Вакцинація чи реанімація: відео з «ковідного» відділення Центру легеневих хвороб

На своїй сторінці у фейсбуці голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков поділився відео з Центру легеневих хвороб в Ужгороді.

У закладі охорони здоров’я лікують пацієнтів з COVID-19, та на цих кадрах лише мала частина того, що відбувається у палатах Центру і в інших «ковідних» лікарнях області у часи пандемії.

«Станом на 26.10 в Закарпатті від COVID-19 померла 1721 людина. Всі, хто зараз знаходяться на ШВЛ і в реанімації, – невакциновані», – зауважив Анатолій Полосков.

Уперше в області доступна цілодобова вакцинація

У медичному центрі «Prevention» за адресою м. Ужгород, вул. Східна, 4-1 щеплення виконують щоденно та цілодобово.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.

«Забезпечуємо належні умови, створюємо можливості, аби кожен міг імунізуватися у зручному місці в будь-який час», – зауважив Ігор Шинкарюк.

До того ж нова локація дозволить охопити імунізацією ще більшу кількість населення.

Які вікові групи закарпатців вакцинуються від COVID-19 найактивніше

На Закарпатті найактивніше імунізуються люди від 60 до 69 років. Про це свідчать статистичні дані щодо вакцинації населення від COVID-19, повідомляє перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.

«Від початку вакцинальної кампанії першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 31% закарпатців віком від 60 до 69 років. Завершили вакцинальний цикл 37% осіб цієї вікової групи», – зазначив Мирослав Білецький.

Лише 1 із 10 пацієнтів, під’єднаних до ШВЛ, виживає

«Є речі, про які не хочеться знати, на які важко дивитися, про які думаєш, що це ніколи не торкнеться мене» — так про прокоментував Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА фото з Центру легеневих хвороб в Ужгороді.

Та це мала частина того, що відбувається у палатах Центру у часи пандемії.

«На жаль, така ситуація і в інших закладах, де рятують людей від COVID-19», — зауважив Анатолій Полосков.

Врятувати вдається не кожного.

За тиждень темпи вакцинації на Закарпатті зросли на 110%

В області збільшується кількість охочих отримати щеплення від COVID-19, а отже зростають і темпи вакцинації. Особливо чітко це показує динаміка останніх 7 днів. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«Цифри – річ сувора, і вони стверджують, що у порівнянні з минулим тижнем темпи вакцинації в області збільшилися на 110%», – зазначив Мирослав Білецький.

В Оленьові підрядна організація влаштувала узбіччя

Ремонт дороги територіального значення Т-07-12 Перечин – Свалява триває. Підрядник працює на кількох ділянках маршруту. Про це повідомив Іштван Петрушка, заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, в селі Оленьово на Свалявщині дорожники влаштували узбіччя. Ці роботи стартували після того, як на ділянці маршруту уклали фінішний шар асфальтобетонного покриття.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, влаштування узбіч у населеному пункті виконане повністю.

«За суботу та неділю в області – один із кращих показників вакцинації на вихідних», – Вікторія Тимчик

Протягом суботи та неділі, 23 – 24 жовтня, в Закарпатті вакцинувалося 3490 осіб.

Це один із найвищих показників виконаних щеплень за вихідні у регіоні. На цьому наголосила Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії в області.

Спростування найпоширеніших міфів про вакцинацію проти COVID-19

Міф: Масова вакцинація призведе до мутації коронавірусу

Правда: Масова вакцинація не тільки не призведе до мутації коронавірусу SARS-CoV-2, а й навпаки допоможе запобігти цьому через колективний імунітет. Якщо щепити значну частину населення, то вірусу не буде, де мутувати, і його нові штами з'являтимуться  з меншою ймовірністю.