Новини

1 ЛЮТОГО СТАРТУЄ НОВА ХВИЛЯ ПОДАЧІ ЗАЯВ НА УРЯДОВУ ПРОГРАМУ МІКРОГРАНТІВ ЄРОБОТА

З 1 лютого українці, що хочуть отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю програми “Власна справа”. Про це повідомила Перший віцепрем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.

ТОП-5 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості

Серед актуальних вакансій, що є у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості на сьогодні найбільш затребуваними є:

-швачка – 33 вакансії (середній розмір заробітної плати 8835 грн);

-начальник відділу поштового зв’язку – 17 вакансій (середній розмір заробітної плати 6709 грн);

-кухар – 17 вакансій (середній розмір заробітної плати 9350 грн);

-верстатник деревообробних верстатів -14 вакансій (середній розмір заробітної плати 9607 грн);

-офіціант – 11 вакансій (середній розмір заробітної плати 7190 грн).

Стабілізація енергосистеми, ефективне впровадження та дотримання графіків відключень - головна тема зустрічі начальника Ужгородської РВА Юрія Гузинця з головами територіальних громад та начальником Ужгородської філії ПрАТ "Закарпаттяобленерго" Іваном Погоріляком.

В розмові з начальником Ужгородської філії керівник району та голови громад торкнулися всіх проблемних питань, які нині є в секторі енергозабезпечення регіону. Зокрема, недостатності лімітів електроенергії для району та нерівномірності розподілу навантаження.

ТОП-5 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості

-швачка – 39 вакансій (середній розмір заробітної плати 8801 грн);

-кухар – 15 вакансій (середній розмір заробітної плати 9423 грн);

-в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів -14 вакансій (середній розмір заробітної плати 12639 грн);

-водій автотранспортних засобів – 12 вакансій (середній розмір заробітної плати 11630 грн);

-вантажник – 10 вакансій (середній розмір заробітної плати 8420 грн).

У 2023 році роботодавці продовжать отримувати компенсацію за працевлаштування ВПО

Урядова програма щодо виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб продовжить діяти у 2023 році.

▪️Кабмін доповнив джерела фінансування програми – відтепер така компенсація буде здійснюватися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття й інших джерел, не заборонених законодавством.

Шляхи наповнення бюджетів громад Ужгородщини під час воєнного стану обговорили в Ужгородській РВА

Сьогодні наповнення бюджетів є одним з важливих завдань, які стоять перед керівництвом громад. Адже від виконання цього завдання залежить і функціонування громад, і підтримка обороноздатності країни.

Власне, пошук нових резервів бюджетних надходжень обговорювали начальник Ужгородської РВА Юрій Гузинець з головами територіальних громад району.

Кому призначається допомога по догляду за особами, які цього потребують, та як її отримати в умовах війни?

Часто особами, що потребують догляду, можуть бути близькі люди чи члени родини. Розповідаємо, за ким призначається догляд та як отримати компенсацію від держави.

➡️Догляд може бути встановлений за:

✔️особами, що мають інвалідність І групи;

Різдвяні колядки цього року лунали по-особливому

Сьогодні, з Різдвяною колядою до Ужгородської районної військової адміністрації завітав зразковий аматорський фольклорний колектив „Родина” Тур’є – Реметівської територіальної громади під керівництвом Ольги Мицьки.

Колядники виконали кілька колядок та побажали усім присутнім добра, злагоди, миру та Перемоги.

Щиро дякуємо виконавцям за різдвяний дух, за те, що зберігають і примножують українські традиції, за щирі віншування та колядки, а також за подарований гарний настрій.

Економія паперу і світла: ТОВ «Закарпаттяенергозбут» пропонує перейти на електронні рахунки

Заощаджуємо двічі – папір та електроенергію: компанії групи Tolk, серед яких і ТОВ «Закарпаттяенергозбут», закликають споживачів відмовлятися від паперових рахунків.

Близько 800 тисяч побутових споживачів компаній групи Tolk щомісяця отримують паперові рахунки за спожиту електроенергію. На їхнє виготовлення витрачається велика кількість паперу, в місяць – більше тонни. Якщо перерахувати, скільки на це потрібно зрубати дерев, то шкода довкіллю очевидна.

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» нагадує споживачам терміни та способи передачі показів приладів обліку

Побутовим споживачам слід повідомляти дані приладів обліку електроенергії у період протягом двох останніх календарних днів місяця або протягом трьох перших календарних днів наступного місяця.