Розпочався ремонт мостового переходу на КПП «Чоп-Захонь»

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області розпочала ремонт покриття мосту через річку Тису на українсько-угорському кордоні, що є частиною міжнародної дороги М-06. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

«Після тривалих перемовин, дипломатичних узгоджень питань між двома країнами українська сторона розпочала ремонтні роботи на території КПП "Чоп-Захонь"», – прокоментував Мирослав Білецький.

Стартували ремонтні роботи на дорозі в селі Плоске

У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» відновлюють маршрут Т-07-12 Перечин – Свалява.

Заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка повідомляє про початок ремонтних робіт на дорозі в селі Плоске.

Поблизу цього населеного пункту вже влаштували вирiвнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону товщиною 12 см. Активно триває робота на Оленівському перевалі, що є важливою туристичною артерією.

ХРИСТИНА МАЦКО ПРОВЕЛА ПРЯМУ ТЕЛЕФОННУ ЛІНІЮ «ЗАПИТАЙ У ВЛАДИ»

Сьогодні в.о. голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко провела  пряму телефонну лінію із жителями Ужгородського району.

Звернення жителів району, що звучали під час телефонного спілкування, стосувались різних сфер діяльності.

Швидко й комфортно: відремонтованою дорогою Т-07-37 – до осередків оздоровлення та туристичних об’єктів Закарпаття

Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, на дорозі Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино продовжують ремонтні роботи.

Відповідно до запланованого поточного середнього ремонту дорожники влаштовують асфальтне покриття у два шари. Окрім цього, для довготривалої служби дороги зміцнюють краї та комплексно підсилюють основу.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 23 липня 2021 року:

✔за минулу добу в районі у 2 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 6559 випадків COVID-19, з них 5017 - район, 811 - Баранинська ОТГ, Чоп - 731;

«Відновлений маршрут М-23 дозволить розвантажити КПП у Чопі», – Анатолій Полосков

У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» ремонтують автошлях М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня.

Про це повідомляє голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков.

За словами очільника області, тривають роботи з відновлення під’їзду до КПП «Вилок». Оновлений, він допоможе розвантажити пункт пропуску на українсько-угорському кордоні в місті Чоп.

Понад 80 км прикордонної дорожньої інфраструктури відновлять на Закарпатті цього року

Як зазначає заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка, на автошляху М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» тривають ремонтні роботи.

Зараз там влаштовують лотки, з’їзди, велодоріжки та тротуар.

«У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» дорожники вже відновили дві ділянки загальною протяжністю 7,7 км», – повідомляє Іштван Петрушка.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 в Ужгородському районі станом на 9.00 22 липня 2021 року:

✔за минулу добу в районі у 2 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР;

✔з початку пандемії в районі зафіксовано 6557 випадків COVID-19, з них 5016 - район, 810 - Баранинська ОТГ, Чоп - 731;

На Берегівщині цілодобово відновлюють дорожнє полотно

Заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк на своїй сторінці у фейсбуці повідомив про ремонт автошляху М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші.

За його словами, через велику кількість перезволожених ґрунтів під впливом коліс автомобілів утворюються вибоїни та колійність на дорозі. Щоб уникнути таких проблем, по всій ділянці підрядна організація проводить заміну земполотна.

Робоча зустріч щодо розчищення русла річки Латориця

Розчищення русла річки Латориця сьогодні обговорили в.о. голови Ужгородської райдержадміністрації Христина Мацко, заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин з начальником аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Закарпатській області Каменчуком Євгеном під час робочої зустрічі.