Новини

Для доступної імунізації бригади медиків виїжджатимуть у пункти тимчасового ВПО

На Закарпатті рутинна імунізація стає доступнішою, зокрема й для вимушених переселенців. У пункти їхнього тимчасового перебування організовуватимуть планові виїзди мобільних бригад для проведення вакцинації. Про це на брифінгу повідомив Анатолій Пшеничний, директор департаменту охорони здоров’я ОВА.  

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!

День вишиванки - це свято української єдності, надії, радості й краси.

У цей день, традиційно, Ужгородська района військова адміністрація та Ужгородська района рада долучилися до святкування, демонструючи красу та багатогранність української вишиванки.

Вітаємо всіх зі святом! Нехай українська вишита сорочка оберігає та захищає кожного українця від негараздів і дарує силу, віру, надію та любов!

Пам'ятаймо, що ми - українці й зможемо все!

Іспанія передала Ужгороду два автомобілі швидкої допомоги

Два ужгородські заклади охорони здоров’я отримали санітарні автомобілі швидкої медичної допомоги. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«Для паліативних та важкохворих пацієнтів транспортний засіб отримала Ужгородська міська поліклініка й міський перинатальний центр, аби оперативно надавати медичну допомогу новонародженим і породіллям.

Послугами Закарпатської служби зайнятості з початку дії воєнного стану скористалися понад 9 тисяч громадян

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати у штатному режимі та надавати послуги клієнтам. Так, за період з 24.02.2022 по 16.05.2022 до обласної служби зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернулося 4,2 тисяч осіб, серед яких 1,8 тисяч - жителі інших областей України, де ведуться активні бойові дії. Всього скористались послугами обласної служби зайнятості 9107 осіб.

В області розширили напрямки правової підтримки переселенців

У Закарпатській області Центр правової підтримки осіб, постраждалих внаслідок військового вторгнення, розширив напрямки роботи. Про це йшлося на зустрічі заступника голови ОВА Петра Добромільського з деканом юридичного факультету Ужгородського національного університету Ярославом Лазуром та координаторкою роботи Центру Наталією Петрецькою.

На Закарпатті 20 нацгвардійців пройшли курс із тактичної, вогневої та домедичної підготовки

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита відвідав центр тактичної підготовки на базі обласного управління патрульної поліції. Двадцятьом нацгвардійцям очільник краю вручив сертифікати про завершення курсу інструкторів з тактичної, вогневої та домедичної підготовки.

За словами Віктора Микити, цими днями бійці Національної гвардії проходили двотижневий курс із тактичної медицини на полі бою, вогневої підготовки, тактики ведення бою малими підрозділами у польових та міських умовах.

На КПП «Ужгород» розширили смугу для великогабаритного транспорту

На контрольно-пропускному пункті «Ужгород» дорожні служби розширили смугу для руху великогабаритного транспорту. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, про необхідність такого кроку йшлося давно. Тож керівництво області спільно з Закарпатською митницею, Службою автомобільних доріг шукали шляхи вирішення проблеми.

Робоча зустріч начальника Ужгородської РВА

На сьогодні єдність та підтримка є одними із найпотужніших видів зброї народу України. Наше військо впевнено відбиває атаки ворога, захищає кожен населений пункт та всіх українців, а ми продовжуємо всіма можливими способами їх підтримувати.

В режимі нон-стоп керівництво району оперативно вирішує важливі питання

79 доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню…

Керівництво району на чолі з начальником Ужгородської РВА Радіоном Кіштулинцем в режимі нон-стоп оперативно вирішують важливі питання: надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, питання територіальної оборони і координація організаційних заходів, безперебійне функціонування системи життєзабезпечення району тощо.

Виконання бюджетів Ужгородського району за 4 місяці 2022 року

Виконання місцевих бюджетів Ужгородського району за 4 місяці 2022 року склало 112,9 % до планових показників на вказаний період. У порівнянні з відповідним періодом минулого року фактичні надходження зросли на 11%.

Найкраще з виконанням планових показників за доходами справились Чопська міська рада (140,0%), Холмківська сільська рада (124,1%) та Ставненська сільська рада (121,9%). Однак, 6 із 15 місцевих громад району не виконали дохідної частини місцевих бюджетів.