Звернення громадян не залишаються поза увагою голови РДА

У зв’язку з неодноразовими зверненнями жителів села В.Солотвино щодо організації пасажирських перевезень з населеного пункту до міста Ужгород сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський  разом з перевізником на даному маршруті  - директором Ужгородського АТП 12107 Володимиром Козуном та головним спеціалістом відділу регіонального розвитку Вячеславом Крупніком розглянули питання надання соціально необхідної послуги у автомобільному пасажирському перевезенні жителів села В.Солотвино на приміському автобусному маршруті.

Досягнуто домовленості в наступному:

• в будні дні автобусні рейси виконуватимуться згідно затвердженого графіку;
  • буде розпочато рейси у вихідні дні для вивчення пасажиропотоку, з метою закріплення їх на постійній основі.

Для належного контролю із забезпечення даної послуги, просимо громадян надавати зворотній зв'язок до райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 24-09-2020 17:07