Звернення голови райдержадміністрації з нагоди річниці виведення військ з Дебальцевого

18 лютого - сьома річниця завершення бойових дій на Дебальцевському плацдармі, наймасштабніших військових операцій збройного конфлікту на Сході України, які тривали з 21 січня по 18 лютого 2015 року.

Сьогодні, ми згадаємо ті страшні події з історії нашої країни, які завдяки Героям АТО, що взяли удар ворога на себе, сьогодні є частиною історії, а не жорстокою реальністю.

З усіх боків у бої за Дебальцівський плацдарм взяли участь тисячі бійців, сотні одиниць техніки й важкої артилерії. Незважаючи ні на що, українські бійці мужньо тримали оборону.

На жаль, не всім їм судилося повернутися додому живими. Проте пам'ять про них житиме вічно!

Я вірю, колись мир та спокій знову запанують на Сході нашої держави.

Вічна пам'ять кожному полеглому воїну.

Безмежна вдячність тим, хто й нині тримає лінію української оборони.

Героям Слава!

З повагою,