Зустріч по перевезенню пасажирів на період карантину

Сьогодні голова райдержадміністрації зустрівся з директором Ужгородського АТП 12107 Володимиром Козуном та представником Великогеєвецької сільської ради щодо організації пасажирських перевезень по маршруту Ужгород-Малі Геївці на період карантину.

На період карантину перевезення пасажирів по даному маршруту проводиться за рахунок виконання рейсів автобусів по маршруту «Ужгород-В.Добронь», вечірній рейс - як продовжений маршрут «Ужгород-Часлівці».

Оскільки з цього приводу були численні звернення та скарги жителів, вирішили завтра (26.06.2020) зустрітися з заявниками в сільській раді, щоб обговорити всі можливі варіанти вирішення питання по перевезенню пасажирів з населених пунктів Великогеєвецької сільської ради.

Остання зміна сторінки: 25-06-2020 11:21