Зростання рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 обговорили у райдержадміністрації

За дорученням голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Микити на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України, сьогодні, голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець та керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району, заступник голови Ужгородської райдержадміністрації Віталій Дупин провели нараду у режимі відеоконференцзв’язку за участю голів територіальних громад району, представників органів управління освітою, охорони здоров’я, комунальних підприємств Центрів первинної медико-санітарної допомоги місцевих рад територіальних громад, епідеміологів відповідної території та представників Національної поліції.

Основними питаннями які розглядалися підчас наради - дотримання підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, та громадянами санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм під час здійснення будь-яких видів діяльності та комплексність проведення профілактичних, протиепідемічних, соціальних і освітніх заходів у частині вакцинації населення в Ужгородському районі.

Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району Віталій Дупин повідомив про епідемічну ситуацію, що склалася в районі, зростання рівня захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 та заходи, яких повинні вживати  голови громад для протидії пандемії.

„В усіх установах необхідно носити захисні маски, дотримуватися соціальної дистанції та правил гігієни. Тільки так ми зможемо зберегти здоров'я наших громадян. Крім цього, необхідно обов’язково звертати увагу на стан здоров’я та вчасно звертатися по допомогу до сімейних лікарів, адже одужати від коронавірусу, особливо у випадку середньої або важкої форми захворювання, вкрай важко”,- зазначив заступник голови райдержадміністрації Віталій Дупин.

А також підчас наради було обговорено питання, щодо вакцинації населення відповідно до Календаря профілактичних щеплень в тому числі про щеплення від поліомієліту

„Щеплення проти поліо входить до переліку обов’язкових. З першого лютого в області стартувала кампанія з імунізації проти поліомієліту, інактивовану полівакцину отримають усі ті діти, у кого немає ще щеплення. Робитимуть його безоплатно вакцинами, які зареєстровані та дозволені для використання в Україні”, - наголосив Радіон Кіштулинець.

В ході наради було прийнято рішення інформувати населення про наслідки перенесених захворювань, про безпеку дітей та якість вакцин, а також ведення контролю вакцинованих і попередження поширення небезпечних хвороб, що важко лікуються і ведуть до інвалідності.

Остання зміна сторінки: 04-02-2022 14:45