Завтра відбудеться нарада щодо організації пасажирських перевезень

Для вирішення питань щодо приміських пасажирських перевезень автомобільним транспортом в Ужгородському районі керівництвом райдержадміністрації прийнято рішення про проведення спільної наради представників райдержадміністрації, голів Баранинської, Оноківської, Холмківської ОТГ та перевізників на приміських маршрутах.

На нараді, що відбудеться в райдержадміністрації 14 липня 2020 року о 10.00 год. буде розглянуто лист виконавчого комітету Ужгородської міської ради про відмову у перевезенні пасажирів із населених пунктів району, що прилягають до міста Ужгород у зв’язку із закінченням строку дії договору від 14.09.2020. На нараді розглядатимуть питання організації перевезення пасажирів у напрямках с.Баранинці, с.Оноківці, с.Розівка та одночасно із інших населених пунктів.

Також, у зв’язку із зверненням мешканців сіл В.Геївці та М.Геївці буде розглянуто питання організації перевезень пасажирів із зазначених пунктів до міста Ужгород та у зворотному напрямку.

Остання зміна сторінки: 13-07-2020 13:22