Завершення проектів амбулаторій загальної практики сімейної медицини в населених пунктах району у 2021 році обговорили на нараді при Христина Мацко - перший заступник голови Ужгородської РДА.

На нараді були присутні головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Оноківської сільської ради Наталія Булина та працівники райдержадміністрації.

В ході робочої зустрічі було детально обговорено організаційні заходи з реалізації проєкту будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Так, зокрема, було акцентовано увагу на тому, що на сьогоднішній день на території Ужгородського району по 2 об’єктам будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини не забезпечено введення в експлуатацію об’єктів та не дотримано визначених термінів облдержадміністрації, а саме: амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Невицьке та амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Камяниця.

Учасниками наради обговорено основні заходи по кожному проєкту, проблемні питання реалізації проєктів та пропозиції щодо шляхів вирішення.

Остання зміна сторінки: 28-01-2022 16:55