Заслужений академічний Закарпатський народний хор відзначив 77-річчя

Цими вихідними, Заслужений академічний Закарпатський народний хор відзначив 77-річчя благодійним концертом у центрі Ужгорода.

На площі біля обласної філармонії начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець разом з ужгородцями та гостя міста, навіть попри дощову погоду, зібралися подивитися виступи колективу.

Наталія Петій-Потапчук - художня керівниця й диригентка розповіла про віхи історії колективу, а також колектив представив танцювальні, хорові й оркестрові композиції, кожна з яких уособлює традиції українського народу, любов до свого – рідного.

Артисти виконали номери, з якими хор розпочинав свою творчість, а також представили глядачам вокально-хореографічну композицію «Дубкани-скакани», закарпатські танці раківчанка й увиванець. Пісню «Гей, на високій полонині» виконав народний артист України Петро Матій. Вокальні композиції подарували також артисти Андрій та Ольга Свиди, заслужена артистка України – а нині ще й іменинниця – Яна Садварій та інші.

Остання зміна сторінки: 26-09-2022 16:09