Засідання восьмої позачергової сесії районної ради

Сьогодні, в Ужгородській районній раді відбулось засідання восьмої позачергової сесії районної ради, в якій взяли участь голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець та перший заступник голови райдержадміністрації Христина Мацко. Провів засідання сесії голова ради Юрій Фрінцко. В роботі сесії взяли участь 26 депутатів.

На сесії були присутні керівник апарату районної державної адміністрації Руслана Боднарюк, начальники відділів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад, депутати місцевих рад.

До початку роботи засідання позачергової сесії голова Ужгородської районної державної адміністрації Радіон Кіштулинець  та голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко привітали всіх присутніх депутатів та запрошених працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом Днем місцевого самоврядування в Україні та відзначили грамотами депутатів і голів місцевих рад територіальних громад. А також за вагомий внесок у економічний, соціальний і культурний розвиток громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотами Ужгородської районної державної адміністрації були нагороджені Руслан Шварц керівник громадської організації „Станція заготівлі вторсировини „Проектна 3”,  Михайло Ворожильник керівник любительського гуртка „Юний тенісист” клубу села Коритняни Холмківської сільської ради та Василь Фенчак керівник обласного благодійного фонду „Дім милосердя”

Відповідно до розпорядження голови районної ради на порядок денний сесії було винесено питання:

-Про прийняття в комунальну власність та передачу в оперативне управління майна ( кисневих концентраторів),

-Про внесення змін до рішення районної ради від 18.06.2021 року № 144 «Про Програму розвитку та фінансової підтримки територіальних громад Ужгородського району на 2021 рік»,

-Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2020 року №32 «Про районний бюджет на 2021 рік» ( із змінами від 05.03.2021 року, 16.04.2021 року, 18.06.2021 року, 17.09.2021 року, 13.10.2021 року),

- Про списання залишків коштів районного бюджету, заблокованих на рахунках АК АПБ «Україна».

За пропозицією депутатів районної ради до розгляду питань порядку денного було включено питання «Про вихід зі складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області», проект якого після обговорення депутатами не було прийнято за основу. Подальший розгляд вищезгаданого питання планується розглянути на позачерговій дев’ятій сесії районної ради 10 грудня ц.р.

Остання зміна сторінки: 08-12-2021 17:12