ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

24 червня  в Ужгородській районній державній адміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провела його в.о. голови райдержадміністрації Христина Мацко.

На порядок денний винесено питання про ознайомлення з постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 р. № 611 «Про внесення зміни до деяких актів Кабінету Міністрів України», зокрема постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Заслухавши інформацію із питання порядку денного комісія вирішила взяти до уваги постанову Кабінету Міністрів України від 16.06.2021 №611 «Про внесення зміни до деяких актів Кабінету Міністрів України», зокрема постанови від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також виконавчим комітетам місцевих рад територіальних громад, Ужгородському районному управлінню поліції ГУНП в Закарпатській області врахувуючи наявну в Ужгородському районі протиепідемічну ситуацію, провести інформування та роз’яснювальну роботу населення Ужгородського району щодо впроваджених змін.

Режим надзвичайної ситуації для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України продовжено до 31 серпня 2021 року і з 17 червня 2021 р. на території України встановлюється «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

Остання зміна сторінки: 24-06-2021 15:57