Засідання регіональної комісії з інвентеризації об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад Закарпатської області

У Закарпатській обласній державній адміністрації під головуванням в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іштвана Петрушки відбулося засідання регіональної комісії з інвентеризації водних об’єктів,  лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад Закарпатської області в якому у режимі відеоконференцзв’язку взяла участь перший заступник голови Ужгородської районної державної адміністрації Христина Мацко.

В.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іштван Петрушка повідомив, що станом на сьогодні в краї проведено інвентаризацію водних об’єктів на 100 %, державного майна та комунального майна майже на 50 % та лісових ресурсів на понад 30 %.

Цю роботу проводено за дорученням Прем'єр-міністра щодо рішення РНБО «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації». Вона потрібна в першу чергу територіальним громадам, адже це дозволить максимально облікувати всі об’єкти в тому числі і земельні ділянки, що знаходяться на території громади.

До кінця місяця інвентаризація усіх об’єктів має бути проведена на 100 %.

Остання зміна сторінки: 12-01-2022 17:05